Головна

НОВИНИ

Шановні інвестори!

Звертаємо Вашу увагу на те, що ТОВ «РЦП» надає повний спектр послуг, пов'язаних із купівлею/продажем та зберіганням облігацій внутрішньої державної позики.

На сьогоднішній день ОВДП є однією з найпопулярніших альтернатив банківським депозитам.

Інформацію щодо ОВДП Ви можете знайти в презентації, перейшовши за посиланням.

Детальну консультацію Ви можете отримати у наших спеціалістів за тел. : +38-032-294-87-76 (77, 75)

або у нашому офісі за адресою м. Львів, вул. Манастирського, буд. 2а.


Шановні клієнти ТзОВ «Підприємство «Росан-Цінні Папери»!

Повідомляємо Вас про те, що Загальними зборами учасників Товариства було прийнято рішення про зміну місця знаходження Товариства. Відповідні зміни були внесені в ЄДР.

Нова адреса Товариства (поштова та юридична): 79066, м. Львів, вул. Манастирського, буд. 2а.

Контактні телефони : +38-032-294-87-75 (76,77).

---------------------------------

ДО УВАГИ ДЕПОНЕНТІВ ДЕПОЗИТАРНОЇ УСТАНОВИ !

Відповідно до Порядку направлення акціонерним товариством повідомлень акціонерам через депозитарну систему України, затвердженого рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 07.03.2017 №148 (далі – Рішення), депозитарним установам необхідно здійснити дії щодо приведення договорів про обслуговування рахунку в цінних паперах, укладених з депонентами, у відповідність до цього Рішення.

Звертаємо вашу увагу, що з 18.08.2017 року, у відповідність до норм Рішення №148, вступає у дію нова редакція договору про обслуговування рахунку в цінних паперах. Доводимо до відома депонентів інформацію щодо необхідність звернення до депозитарної установи та внесення змін до договорів про обслуговування рахунку в цінних паперах.

---------------------------------

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!

Депозитарна установа ТзОВ "ПІДПРИЄМСТВО "РОСАН-ЦІННІ ПАПЕРИ" повідомляє емітентів, з якими укладено договори на відкриття/обслуговування рахунків у цінних паперах власників, про необхідність змін умов договорів на відкриття/обслуговування рахунків у цінних паперах власників, що виникли відповідно до Рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від від 12.04.2016 року №391 «Щодо порядку виплати акціонерним товариством дивідендів», що набрало чинності 27.05.2016 р.

--------------------------------

ШАНОВНІ ДЕПОНЕНТИ!

Доводимо до Вашого відома, що Рішенням НКЦПФР № 148 від 07.03.2017 р. «Щодо порядку направлення акціонерним товариством повідомлень акціонерам через депозитарну систему України» внесені зміни до договору про обслуговування рахунку в цінних паперах, які пов’язані із порядком направлення акціонерам повідомлень через депозитарну систему.

Повідомляємо Вам, що у разі прийняття акціонерним товариством, власником акцій яких Ви є, рішення про направлення повідомлень акціонерам через депозитарну систему повідомлення направляється одним із таких способів:

- в електронному вигляді з адреси електронної пошти для направлення повідомлень на зазначену в анкеті рахунку в цінних паперах або договорі про обслуговування / відкриття рахунку в цінних паперах адресу електронної пошти депонента;

- шляхом направлення з номера телефону для направлення повідомлень текстового повідомлення, що містить порядок ознайомлення з копією повідомлення, на номер контактного мобільного телефону депонента, якому направляється повідомлення, що зазначений в анкеті рахунку в цінних паперах або договорі про обслуговування / відкриття рахунку в цінних паперах.

У разі невчинення депонентами необхідних дій для приведення договорів про обслуговування рахунку в цінних паперах у відповідність до цього рішення та відсутності в анкетах рахунку в цінних паперах та/або договорах про обслуговування / відкриття рахунку в цінних паперах інформації про адреси електронної пошти депонентів та/або контактні номери їх мобільних телефонів (у тому числі відсутності актуальної інформації) повідомлення будуть розміщені відповідно до вимог чинного законодавства на власний веб-сторінці нашого Товариства.

Враховуючи відповідні зміни чинного законодавства повідомляємо про необхідність внесення змін до договорів про обслуговування рахунку в цінних паперах та актуалізацію даних анкети рахунку в цінних паперів з обов’язковим повідомленням адреси електронної пошти та контактного мобільного телефону.

---------------------------------

вул. Манастирського буд. 2 а, м. Львів, Україна, 79066

тел. +38-032-294-87-76;

+38-032-294-87-77;

+38-032-294-87-75