Головна

НОВИНИ

ДРУЗІ УСІХ ЗІ СВЯТОМ !!!

ПРЕЗЕНТАЦІЯ.pptx

БАНКІВСЬКІ ДЕПОЗИТИ VS ДЕРЖАВНІ ОБЛІГАЦІЇ

Для тих, хто розмірковує над питанням вигідного та надійного інвестування вільних коштів, пропонуємо аналіз фактичної дохідності по банківських депозитах та державних облігаціях (ОВДП).

СТАВКИ ПО БАНКІВСЬКИМ ДЕПОЗИТАМ СТАНОМ НА 11.2019 р.*

(інформація з сайту https://minfin.com.ua/ та власних web-сайтів банківських установ)
*Валюта вкладу – гривня, термін вкладу – 1 рік з щомісячною виплатою доходу** Ставка дохідності після сплати всіх податків (1,5% - військовий збір, 18,0% - податок на доходи фізичних осіб)


СЕРЕДНЬОЗВАЖЕНІ СТАВКИ ДОХОДНОСТІ ПО ОВДП СТАНОМ НА 11.2019 р.

(інформація з сайту https://www.mof.gov.ua/ та фондових торгівельних майданчиків України)
***Ставка дохідності після сплати військового збору (1,5%)

ДУМКА ФАХІВЦІВ ТОВ «РЦП»

Детальний аналіз рівня дохідності по депозитах та державних облігаціях дає право стверджувати про надзвичайно високу фінансову привабливість такого фінансового інструменту, як ОВДП в порівнянні з банківськими депозитами.

  • По-перше, державою гарантується 100% від суми інвестування в ОВДП в той час, коли Фонд гарантування вкладів фізичних осіб відшкодовує лише 200 тис. грн. по банківських депозитах.

  • По-друге, існує можливість дострокового повернення коштів при продажі ОВДП на вторинному ринку без втрати прибутку, в той час, коли при достроковому розірванні депозитного договору вкладник втрачає суттєву частину прибутку.

  • По-третє, інвестування в ОВДП гарантує фіксований рівень доходу протягом усього терміну обігу облігації, а ставки по банківським депозитах мають тенденцію змінюватися.

Крім того, інвестуючи свої кошти в ОВДП, Ви даєте кошти в борг державі, які згодом використовуються для розвитку різних сфер та галузей української економіки.


Алгоритм дій для придбання ОВДП наведено ТУТ.

Із загальною інформацією щодо ОВДП можна ознайомитися ТУТ.

Шановні інвестори!

Звертаємо Вашу увагу на те, що ТОВ «РЦП» надає повний спектр послуг, пов'язаних із купівлею/продажем та зберіганням облігацій внутрішньої державної позики.

На сьогоднішній день ОВДП є однією з найпопулярніших альтернатив банківським депозитам.

Інформацію щодо ОВДП Ви можете знайти в презентації, перейшовши за посиланням.

Детальну консультацію Ви можете отримати у наших спеціалістів за тел. : +38-032-294-87-76 (77, 75)

або у нашому офісі за адресою м. Львів, вул. Манастирського, буд. 2а.

---------------------------------

Шановні клієнти ТзОВ «Підприємство «Росан-Цінні Папери»!

Повідомляємо Вас про те, що Загальними зборами учасників Товариства було прийнято рішення про зміну місця знаходження Товариства. Відповідні зміни були внесені в ЄДР.

Нова адреса Товариства (поштова та юридична): 79066, м. Львів, вул. Манастирського, буд. 2а.

Контактні телефони : +38-032-294-87-75 (76,77).

---------------------------------


ДО УВАГИ ДЕПОНЕНТІВ ДЕПОЗИТАРНОЇ УСТАНОВИ !

Відповідно до Порядку направлення акціонерним товариством повідомлень акціонерам через депозитарну систему України, затвердженого рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 07.03.2017 №148 (далі – Рішення), депозитарним установам необхідно здійснити дії щодо приведення договорів про обслуговування рахунку в цінних паперах, укладених з депонентами, у відповідність до цього Рішення.

Звертаємо вашу увагу, що з 18.08.2017 року, у відповідність до норм Рішення №148, вступає у дію нова редакція договору про обслуговування рахунку в цінних паперах. Доводимо до відома депонентів інформацію щодо необхідність звернення до депозитарної установи та внесення змін до договорів про обслуговування рахунку в цінних паперах.

---------------------------------

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!

Депозитарна установа ТзОВ "ПІДПРИЄМСТВО "РОСАН-ЦІННІ ПАПЕРИ" повідомляє емітентів, з якими укладено договори на відкриття/обслуговування рахунків у цінних паперах власників, про необхідність змін умов договорів на відкриття/обслуговування рахунків у цінних паперах власників, що виникли відповідно до Рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від від 12.04.2016 року №391 «Щодо порядку виплати акціонерним товариством дивідендів», що набрало чинності 27.05.2016 р.

--------------------------------

ШАНОВНІ ДЕПОНЕНТИ!

Доводимо до Вашого відома, що Рішенням НКЦПФР № 148 від 07.03.2017 р. «Щодо порядку направлення акціонерним товариством повідомлень акціонерам через депозитарну систему України» внесені зміни до договору про обслуговування рахунку в цінних паперах, які пов’язані із порядком направлення акціонерам повідомлень через депозитарну систему.

Повідомляємо Вам, що у разі прийняття акціонерним товариством, власником акцій яких Ви є, рішення про направлення повідомлень акціонерам через депозитарну систему повідомлення направляється одним із таких способів:

- в електронному вигляді з адреси електронної пошти для направлення повідомлень на зазначену в анкеті рахунку в цінних паперах або договорі про обслуговування / відкриття рахунку в цінних паперах адресу електронної пошти депонента;

- шляхом направлення з номера телефону для направлення повідомлень текстового повідомлення, що містить порядок ознайомлення з копією повідомлення, на номер контактного мобільного телефону депонента, якому направляється повідомлення, що зазначений в анкеті рахунку в цінних паперах або договорі про обслуговування / відкриття рахунку в цінних паперах.

У разі невчинення депонентами необхідних дій для приведення договорів про обслуговування рахунку в цінних паперах у відповідність до цього рішення та відсутності в анкетах рахунку в цінних паперах та/або договорах про обслуговування / відкриття рахунку в цінних паперах інформації про адреси електронної пошти депонентів та/або контактні номери їх мобільних телефонів (у тому числі відсутності актуальної інформації) повідомлення будуть розміщені відповідно до вимог чинного законодавства на власний веб-сторінці нашого Товариства.

Враховуючи відповідні зміни чинного законодавства повідомляємо про необхідність внесення змін до договорів про обслуговування рахунку в цінних паперах та актуалізацію даних анкети рахунку в цінних паперів з обов’язковим повідомленням адреси електронної пошти та контактного мобільного телефону.

---------------------------------

вул. Манастирського буд. 2 а, м. Львів, Україна, 79066

office@rcp.com.ua

тел. +38-032-294-87-76;

+38-032-294-87-77;

+38-032-294-87-75